Yurtdışı Kargo Firmaları Hangileridir?

Teknolojinin gelişmesi ile yurtdışı seyehat, iletişim ve ticaret çok kolaylaşmıştır. Bunun sonucu olarak yurtdışı hızlı kargo ihtiyaçı çoğalmış, maliyetleride düşmüştür. Firmalar daha çok e-ticaret, numune ve doküman gönderileri için yurtdışı ekspres kargo ihtiyacı duyarken bireysel kullanıcılar ise daha çok e-ticaret sitelerinden yaptıkları alışverişler, hediye ve doküman gönderimi için Yurtdışı Ekspres Kargoya ihtiyaç duymaktadır.

Dünya genelinde yaygın ve sektörde ön planda yer alan firmalar kısaca DHL, FedEx ve UPS firmalarıdır. Ekspres Kargo olarak sadece bu firmalar ile çalışmaktayız. Bu firmaların dışında TNT, Aramex gibi global firmaların dışında yurtiçinde faaliyet gösteren Yurtiçi Kargo, Aras, MNG, Sürat ve PTT firmalarını sayabiliriz. Yurtiçinde faaliyet gösteren firmaların yurtdışı operasyonları yine yaptıkları anlaşmalar ile DHL, FedEx ve UPS gibi global firmalar ile yapılmaktadır. PTT ise genelde kendi gibi varış ülkelerinin ulusal posta işletmeleri ile çalışmaktadır. PTT Kargonun teslimatlarını alıcı ülkenin ulusal posta işletmeleri yapmaktadır.

Sadece yurtdışına kargo göndercekseniz, teslimat süresi çok önemli değilse ve maliyeti ucuz olsun diyorsanız PTT Kargoyu tercih edebilirsiniz. Gönderiniz önemli ve hızlı teslimat yapılmasını arzu ederseniz bizim aracılığımızla DHL, FedEx ve UPS Express firmalarını kullanmanız hem maliyet, hem de güvenli ve hızlı teslimat konusunda size avantaj sağlayacaktır. Avantajlı fiyatlarımızı online mağazamızdan görebilirsiniz.

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir