• KURYE HİZMETİ

    Kurye hizmetimiz ile kargolarınızı kapınızdan alıp, adrese
    teslimatını sağlamaktayız. Alım hizmetimizden faydalanmak
    için kurye kaydı bırakmanız yeterlidir.

    KURYE ÇAĞIRTEKLİF İSTE
    Ekspres Yurtdışı Kargo Kurye Kaydı
Ekspres Yurtdışı Kargo Kurye Hizmeti

KURYE HİZMETİ

Yurtiçi paket toplama ve kurye hizmetini Türkiye genelinde yaygın altyapısı bulunan anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile yapmaktayız. Kurye talebinde bulunmanız durumunda size en yakın MNG Kargo Kuryesi adresinize yönlendirilir. Arzu etmeniz durumunda size en yakın MNG Kargo şubesine ulaşarak paketinizi Ekspres Kargo’ya gönderebilirsiniz.

NASIL ÇALIŞIYOR

Yurtdışına yapacağınız kargo gönderiniz olduğunda online sipariş vermeniz, müşteri temsilcinize telefon veya mail ile bilgi vermeniz durumunda bulunduğunuz adrese en yakın MNG Kargo kuryesi yönlendirilerek adresinize uğrayarak paketi operasyon merkezimize ulaşması sağlanacaktır.

Paketleriniz MNG Kargo ile bize ulaşma süreci bulunduğunuz şehir ve adresinize bağlı olarak değişmekle birlikte genelde 1-2 gündür. Paketiniz MNG Kargo ile bize ulaştığı gün kontroller yapıldıktan sonra aynı gün yurtdışına sevki sağlanır.

İŞ ORTAKLARIMIZ

 

Tüm yurtdışı kargolarınız anlaşmalı olduğumuz DHL Express, FedEx Express, TNT ve UPS firmaları ile yapılmaktadır. Ana taşıyıcı tercihimizi o anki anlaşma şartlarına ve hızlı teslimat seçeneklerine göre yapmaktayız. Anlaşmalı olduğumuz  ve burada deklare ettiğimiz firmalar dışında asla gönderim yapmamaktayız.

İlk siz haberdar olmak istermisiniz? Lütfen Kayıt Olun!

× WhatsApp ile görüşme başlatın!