• HİZMETLERİMİZ

    Uluslararası kargo gönderileri konusunda tüm ihtiyaçlarınıza çözümler üretmekteyiz. Yurtdışına Kargo Gönderebilir, Yurtdışında Kargo Getirebilir. Kargolarınızı sigortalatabilir veya soru ve sorunlarınız için danışmanlık alabilirsiniz.

    YURTDIŞI KARGO GÖNDERTEKLİF İSTE
    Ekspres Kargo Yurtdışı Kargo
Yurtdışına Kargo Gönder
Ekspres Yurtdışı Kargo Kurye Hizmeti
Ekspres Yurtdışı Kargo Sigorta Hizmeti

HİZMETLERİMİZ

YURTDIŞINA KARGO GÖNDERME HİZMETİ

Müşterilerimize ekstra bir iş yükü çıkarmadan, kolay ve düşük maliyetler ile yurtdışına kargo göndermeleri konusunda destek olmaktayız. EKSPRES KARGO ile zarf, doküman, ihracat, numune ve paket gönderilerini bizim aracılığımız ile dünya üzerinde 226 ülkeye dünyanın önde gelen Kargo Firmaları ile yapma imkanı sunmaktayız.

YURTDIŞINDAN KARGO GETİRME HİZMETİ

Yurtdışından getireceğiniz evrak, koli, paket ve ihhalat gönderilerinizi çok daha düşük maliyetler ile getirmenize yardımcı olabiliriz. Yurtdışından paket getirmeniz gerektiğinde hiç bir zahmet ve uğraşıya gerek kalmadan kolaylıkla bizimle getirebilirsiniz.

KURYE HİZMETİ

Müşteri temsilcinize bilgi vererek aynı gün paketinizin adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz. Telefon, mail veya web sitemizdeki kurye çağrı formunu doldurmanız yeterlidir.

Kurye Hizmetimiz şu an sadece İstanbul Avrupa yakasında hizmet vermektedir. Diğer bölgeler için müşteri temsilcinizden yardım isteyerek anlaşmalı kargo firmaları tarafından alınmasını sağlayabilirsiniz.

SİGORTA HİZMETİ

Yurtdışına gönderdiğiniz veya yurtdışından getireceğiniz değerli kargolarınızı taşıma sigortası yaptırarak yaşanabilecek olası tüm risklere karşı koruma altına alarak kargonuzun güvenle taşınmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için Müşteri temsilcinize bilgi vermeniz yeterlidir.

DANIŞMANLIK HİZMETİ

Yurtdışına gönderdiğiniz veya yurtdışından getireceğiniz tüm kargolar ile ilgili merak ettiğiniz veya nasıl yapılabileceği konusunda bilgi ihtiyacı hissettiğinizde bizimle iletişime geçerek danışmanlık hizmetimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

İŞ ORTAKLARIMIZ

 

Tüm yurtdışı kargolarınız anlaşmalı olduğumuz DHL Express, FedEx Express, TNT ve UPS firmaları ile yapılmaktadır. Ana taşıyıcı tercihimizi o anki anlaşma şartlarına ve hızlı teslimat seçeneklerine göre yapmaktayız. Anlaşmalı olduğumuz  ve burada deklare ettiğimiz firmalar dışında asla gönderim yapmamaktayız.

İlk siz haberdar olmak istermisiniz? Lütfen Kayıt Olun!

× WhatsApp ile görüşme başlatın!