• HAKKIMIZDA

    Ekspres Kargo uluslararası hızlı kargo sektörünün önde gelen firmaları ile yaptığı anlaşmalar ile sizlere en iyi hizmeti en uygun maliyete sunmaktadır.

    ONLINE KARGO GÖNDERHİZMETLERİMİZ
    Ekspres Yurtdışı Kargo Bayilik Formu
Ekspres Yurtdışı Kargo Hakkımızda

HAKKIMIZDA

EKSPRES KARGO, uluslararası doküman, ihracat, numune ve paket gönderileri için müşterilerine maliyet tasarrufunun dışında hızlı ve güvenli gönderi imkanı sağlayan bir oluşumdur. Amacımız hizmet verdiğimiz müşterilerimize sunduğumuz son derece cazip ve rekabetçi fiyatlarımızla gönderi maliyetlerini minimuma düşürmektir. EKSPRES KARGO, dünyanın en büyük ve en güvenilir kargo gönderi firmalarıyla yapmış olduğu anlaşmalara ek olarak toplu alım gücünden de yararlanarak müşterilerine en uygun fiyatlı ve hızlı gönderi hizmeti sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

EKSPRES KARGO, Yurtiçi ve Yurtdışında oluşturacağı ortaklıklar yolu ile faaliyet alanını genişletmek, bu yolla daha hızlı, kaliteli ve ucuz hizmet üretmek amacındadır. EKSPRES KARGO uluslararası kargo sektöründe örnek ve önder firma olmayı esas alır.

MİSYONUMUZ

EKSPRES KARGO, Müşterilerimize üst düzey kalitede ve hızda hizmet sağlamak, sosyal çevremize duyarlı ve saygılı olmak, müşterilerimizin bizimle çalışmaktan mutluluk duyduğu bir firma olmak.

İŞ ORTAKLARIMIZ

 

Tüm yurtdışı kargolarınız anlaşmalı olduğumuz DHL Express, FedEx Express, TNT ve UPS firmaları ile yapılmaktadır. Ana taşıyıcı tercihimizi o anki anlaşma şartlarına ve hızlı teslimat seçeneklerine göre yapmaktayız. Anlaşmalı olduğumuz  ve burada deklere ettiğimiz firmalar dışında asla gönderim yapmamaktayız.

Yeni kampanyalarımızdan haberdar olmak istermisiniz? Kayıt Olun!

× WhatsApp ile görüşme başlatın!